ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right Η ομάδα μας είναι πάντα πρόθυμη να σας βοηθήσει με τα ερωτήματά σας αναφορικά με την μελλοντική σας κράτηση!

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ως επισκέπτη σε ένα από τα θέρετρά μας!

Φόρμα Επικοινωνίας

NANA GOLDEN BEACH

Χερσόνησος 700 14  P.O BOX 20
Κρήτη-Ελλάδα
Τηλ.: 0030 2897030100
Email: info@nanagoldenbeach.gr

Ομάδα Διοίκησης

Mr. Ilias Kalathas
Consulting Manager
manager@nanagoldenbeach.gr

 

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
eva-aretaki-nana-karatzis

Mrs. Eva Aretaki
Reservation & Front Office Manager
booking@nanagoldenbeach.gr

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Papadakis-new

Mr. Stelios Papadakis
Operation Manager
papadakis@nanagoldenbeach.gr

  

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
arvanitakis-leuteris-new

Mrs. Lefteris Arvanitakis
Quality Assurance Manager
qltass@karatzis.gr

 

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
My Image2

Mr. Nikos Ntanalakis
Assistant Manager
assmngr@nanagoldenbeach.gr

 

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
13131506_10154136409203334_3098978736532495160_o

Mr. Pantelis Karatzis
IT Manager
pantelis@karatzis.gr

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

NANA PRINCESS

Χερσόνησος, 70014
Κρήτη, Ελλάδα
Τηλ: 0030 2897026900
Email: booking@nanaprincess.gr

Management Team

Mr. Ilias Kalathas
Consulting Manager
manager@nanaprincess.gr

 

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Image

Mrs. Taisiya Kutepova
Director of Sales
sales@nanaprincess.gr

 

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
1673451200171

Mr. Manolis Maris
Hotel Manager
hm@nanaprincess.gr

  

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
b04e59e5a37d548f724bfd89b6fba42b 2

Mrs. Cryssa Xevelonaki
Reservation Manager
booking@nanaprincess.gr

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
rhdr

Mr. Thomas Vardiampasis
Assistant Manager
t.vardiampasis@nanaprincess.gr

  

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Unbenannt

Mrs. Stela Argyraki
Revenue Manager
revenue@nanahotels.gr

ΜΑΘΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ